Бритни Спирс лудо вљубена!

2 декември, 20130
7

Бритни Спирс сподели со јавноста дека е лудо вљубена.

Уште во почетокот на годинава, веднаш после разделбата со бившиот вереник Џејсон Травик, таа почна да се гледа со Дејвид Лукадо.

Пејачката која денес полни 32 години сподели деко конечно ја открила љубовта на својот живот.

Лукардо работи во адвокатска куќа, има исклучително чувство за хумор и предизвикува појава на пеперутки во стомакот – споделила Бритни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit