Burberry за Денот на вљубените

11 февруари, 20130
Burberry V DAy1

Нова специјална колекција на чанти за Денот на вљубените…

Одбројувањето до овој убав ден, за сите заљубени ширум светот, веќе започна. Ако сеуште не сте сигурни што да и подарите на дамата која ја сакате, погледнете ја оваа ексклузивна колекција  за Денот на вљубените од Burberry. Овој моден бренд нуди специјална колекција на чанти, за оние кои знаат што сакаат. Ако вашата сакана има слабост и страст за чанти, дефинитивно ќе ја изненадите со една од овие фантастични чанти.

Секоја од овие чанти е уникатна и ексклузивна. Покрај тоа, секоја е достапна во повеќе бои. Значи, само напред, разгалете ја вашата сакана со подарок на кој тешко ќе одолее. Како мало изненадување додадете го и неверојатниот Burberry Lip Cover во нијансата за која мислите дека најдобро и прилега. Достапен во 12 долготрајни нијанси, овој кармин сигурно ќе ви помогне да заврши денот со стил, веројатно со сочни бакнежи.

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

BURBERRY ZA DAN ZALJUBLJENIH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit