Цеца: За Нова Година го сакам Бред Пит, Клуни е престар за мене!

30 декември, 20130
13

Светлана Ражнатовиќ нестрпливо го очекува својот новогодишен настап пред српското собрание, иако во почетокот се надевала дека најлудата ноќ ќе ја помине во својот дом со семејството.

“Пресреќна сум, мислев дека ќе се одмарам, дури и се радував за успешната година, а тогаш се случи повик кој не се одбива. На мое големо задоволство, ќе пеам за мојот народ, и секако прифатив со апсолутно воодушевување“ – со насмевка на лицето раскажува Цеца.

За време на интервјуто Цеца открила кој фраер од светската сцена би сакала да се најде под нејзината новогодишна елка.

“Не верувам во Дедо Мраз, бидејќи многу полесно е така, а што се однесува на холивудските фраери, за мене прв избор без конкуренција е Бред Пит! – изјавила пејачката, на што водителот предложил дека тоа може да биде и славниот кршач на женски срца, Џорџ Клуни.

“Баш ти фала… Колку години има тој? 105? Не, не, за мене само Бред Пит“, упорна била Светлана.

Foto: Telegraf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit