Си го знае занаетот: Шестгодишно девојче ограбило златарница! (видео)

30 декември, 20130
14

Шестгодишно девојче ограбило златарница во Саудиска Арабија, додека нејзината мајка и уште една жена разговарале и го одвлекувале вниманието на продавачот. Кражбата е забележана на безбедносните камери, а видеото набрзо се појавило и на Јутјуб.

Девојчето украдените пари внимателно ги префрла во чантата на мајка и, која пак разговара со продавачот кој им покажува накит. После некое време трите излегуваат од златарата. Вработените ни во еден момент не забележале дека се ограбени.

httpv://www.youtube.com/watch?v=lJfR3UnrqUE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit