Чарли Шин и го честитал роденденот на бившата со бомба кашикара!

7 ноември, 20130
3

Среќен роденден Брук…Пробај да ја дувнеш оваа свеќичка, напишал проблематичниот Чарли Шин во пораката за својата бивша сопруга Брук Мјулер, а покрај честитката додал и фотографија од бомба кашикара поставена на парче торта.

Чарли и Брук имаат две деца и во моментов се судат околу старателството врз децата. Брук која неодамна го напушти центарот за рехабилитација каде се одвикнуваше од дрога, изјавила дека се плаши за својата безбедност и дека се сомнева во тоа дека бившиот би можел да и подметне дрога со цел да го добие старателството.

Неодамна Чарли на неговиот Твитер профил по повод судскиот спор напишал: “Добар обид Брук! Ти си една дебела и забегана жена која ќе го изгуби секој обид да се испречи помеѓу мене и моите синови!“

čarli šin, bomba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit