Чудовиште: Свиња со глава од коњ и мечкини шепи?!

26 февруари, 20130
16

Фотографијата ја направил Питер Бејли од Англија додека шетал со своето куче на локалната плажа. Не можел да им поверува на сопствените очи кога го здогледал лешот.

На плажата видел тело на непознато чудовиште кое според неговиот опис и фотографијата што успеал да ја направи изгледа како свиња со глава од коњ и шепи од мечка. За ова суштество сеуште нема име, а не знае ни како се појавило на плажата, но се надева дека експертите наскоро ќе откријат за што се работи и дека ќе ја смират неговата параноја дека се работи за безобразна шала на генетскиот инжењеринг.

cudoviste, veliak britanija,

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit