Да не ти се верува: Ненадмината бруталност!

3 декември, 20130
24

Ноември беше богат месец што се однесува до разни гафови, незгодни потези и разни други лудории во изведба на припадници од човечкиот род. Бидејќи ова со зборови не можеме да го опишеме, ќе мора да погледнете со свои очи.

Некои едноставно немале среќа, други само се нашле на погрешно место со погрешни луѓе, но завиден е бројот на оние кои поседуваат чист талент да се доведат во една таква ситуација.

Пресек на најдобрите брутални моменти кои на интернет се појавија во Ноември, секако погледнете во ова видео:

httpv://www.youtube.com/watch?v=M5uK0S24GrA#t=37

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit