Направила добар бизнис: Девојка од Русија ја продала невиноста!

3 декември, 20130
22

Русинката (18) наречена Шатуниха ја продала својата невиност. Медиумите пишуваат дека нашла купец. Полицијата нема да го истражува случајот, бидејќи девојката не прекршила ни еден закон.

Нова, никогаш не користена, напишала во огласот. На заинтересираните лица им понудила да се најдат во хотел, но барала плаќање однапред. Ветила и лекарска потврда за тоа дека е девица.

“Итно ми требаат пари па затоа го продавам најскапото што го имам. Подготвена сум да се запознаам со сите заинтересирани лица. За оваа продажба примам само кеш“, стои понатаму во огласот.

Некои руски медиуми тврдат дека девојката нашла купец кој искеширал 100 000 рубљи или околу 21 000 евра.

prodaje-nevinost-rusija

prodaje-nevinost-rusija-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit