Да се наежиш: 6 реални средби со духови и анѓели?!

4 март, 20132

Погледнете неколку паранормални појави кои се регистрирани на видео снимка и после тоа објавени на You Tube. Сами проценете дали се ова монтажи или навистина се работи за параормални појави.

Левитација

Дух

Анѓелот од Џакарта

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oDubUuplR5g

 

Паднатиот анѓел

 

Духот од Дизниленд

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jnjibWcbV2o

 

Демони

 

2 comments

 • peggy

  9 јули, 2013 at 23:41

  poslednoto beshe najjezivo u pm

  Reply

 • nate

  8 март, 2013 at 22:39

  Are you fucking kidding me?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit