Дали го одобрувате стајлингот на Ријана?

24 декември, 20130
24

Во денешната статија ќе посветиме внимание на скандалозната пејачка Ријана и поточно нејзиниот стајлинг од пред некој ден.

Убавицата од Барбадос беше уловена од папараци пред луксузен ресторан во Њујорк.

За вечерата Ријана избрала интересен стајлинг кој предизвика негативни коментари од страна на модните критичари и нејзините фанови.

Стајлингот се состои од обемно крзнено неон палто, дел од есенската колекција на Том Форд и црни фармерки, во комбинација со необични чевли од колекцијата на Миу Миу.

Драги дами, дали Ријана ја направила вистинската комбинација?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit