Таа има најдобро бикини тело за 2013-та

25 декември, 20130
1

Британската ријалити ѕвезда Саманта Фајерс ја освои престижната титула за најубаво бикини тело за 2013-та година и така ја остави зад себе јаката конкуренција.

Оваа девојка ги победила и познатите сексапилни дами како што се Ријана, Ким Кардашијан и Бијонсе.

Во анкетата учествувале 680 жени кои одговарале на прашањето чие тело најмногу би сакале да го имаат.

За ријалити ѕвездата Сем гласале најголемиот дел од учесничките и така освоила 20% од гласовите. На второ место е Ким Кардашијан, на трето Кели Брук, следува Бијонсе и веднаш после неа Никол Шерцингер.

FOTO: Ona ima najbolje tijelo za bikini u 2013. godini

FOTO: Ona ima najbolje tijelo za bikini u 2013. godini

FOTO: Ona ima najbolje tijelo za bikini u 2013. godini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit