Дали ја одобрувате оваа Фејсбук профил слика? Позира со 10 000 евра!

13 декември, 20130
21

Еве уште еден типичен претставник на оние луѓе кои популарно се нарекуваат “класичен сељак“. Нема потреба од многу коментари. Доволно е само да погледнете каква фотографија човекот поставил на Фејсбук. Сметал дека ќе биде сензационално ако на своите пријатели и останатите Фејсбук корисници им покаже дека располага со 10 000 евра. Веројатно во моментот се чувствувал сензационално, но впечатокот што го оставил е повеќе од очаен, нели?

Hadzoizdijaspore

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit