Драматични сцени: Огромен ланчан судар во САД! (видео)

13 декември, 20130
18

Висконсин деновиве е покриен со дебела снежна покривка, што предизвика големи потешкотии во сообраќајот и невремето беше причина да се случи овој огромен ланчан судар прикажан на видео клипот во продолжение.

Повеќе од 40 автомобили учествувале во сообраќајната несреќа, а автопатот бил брокиран долго време.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mgvOHnujspg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit