Дара Бубамара: Задникот го одржувам со многу секс!

1 јуни, 20130
4

– Слушам дека дел од моите колешки имаат нејасни прашања во врска со мојот задник. Е па драги мои, немојте да се грижите и да ме озборувате, туку тренирајте повеќе, да не кажам креветски активности. Значи, квалитетен, редовен, а најдобро деноноќен секс и ете ви го задникот од соништата – советува Дара.

Foto: Kurir

Дара негира дека во задникот ставила импланти и тврди дека за нејзиниот бразилски задник е заслужен само и исклучуво квалитетниот секс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi