Девојка си ја продава невиноста за да собере пари за болната мајка

3 јануари, 20130
bolna majka

Ребека Бернардо, 18-годишна девојка од Бразил, сака да ја продаде својата невиност за да собере пари за лекувањето на нејзината болна мајка.

Оваа ученичка вели дека се инспирирала за овој потег откако Катарина Миљорини доби 500.000 фунти продавајќи ја својата невиност.

Катарина добиваше понуди од цел свет, а Ребека се надева дека и таа ќе го постигне истото.

Ребека вели дека парите од аукцијата ќе ги искористи за да ги покрие медицинските трошоци на нејзината болна мајка којашто преживеала мозочен удар.

Оваа Бразилка работи како продавачка на козметика и келнерка, но не може да заработи доволно пари за болничките трошоци.

Ребека истакнува дека досега добила три понуди, од кои највисоката изнесува 35.000 долари, а останува да видиме за колку пари ќе успее да ја продаде својата невиност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber