Девојката која си ја продаде невиноста позираше гола за Плејбој

13 јануари, 20130
2

Сигурна сум дека се сеќавате на девојката која на онлајн аукцијаја продаде својата невиност на Јапонец за 780. 000 евра…Токму таа девојка сега стигна и до Плејбој.

Катарина Миљорини, 20 годишната девојка ја доби највисоката понуда за својата невиност од Јапонецот Натсу не застана тука.

Таа успеа да ја искористи својата „слава“ и да дојде до страниците на Плејбој за кој позираше гола. Шпанските медиуми јавуваат дека Катарина за тоа од Хју Хефнер побарала половина милион долари, но добила 100 000.

0

1

2

3

4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit