Долга или кратка?! Ријана се двоуми:)

8 јануари, 20130
rihanna

Гордоста на Барбадос повторно може да се пофали со нова фризура. Косата е омилениот дел од нејзиниот стајлинг што таа обожава да го менува барем на секои два месеци.

 

Секси кратката фризура е заменета со долги прави прамени кои ја следат супер актуелната за минатата година тенденција – омбре.

 

Ријана сепак останува верна на својот заштитен знак  – стилот на секси и опасна девојка, а имено избричената главата од едната страна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber