Џастин Тимберлејк овозможил на еден од своите фанови да ја запроси девојката за време на концерт!

18 декември, 20130
11

Џастин Тимберлејк го одржал својот голем концерт и во таа прилика му овозможил на еден од своите фанови да се качи на бина и со микрофонот на пејачот јавно да ја запроси својата девојка. Џастин бил воодушевен од идејата и веднаш прифатл, направил мала пауза и дозволил да се оствари желбата на овој човек.

На сцена ги повикал Џош и Ким, кои седеле во првиот ред, а тогаш Џош ја запросил својата девојка.

Таа воопшто не знаеле што се случува…

Погледнете го моментот кога Џош ја запросува својата девојка на концертот на Џастин:

httpv://www.youtube.com/watch?v=DbjHkCKAvPg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit