Џенет Џексон тајно се омажила за милјардер од Катар

26 февруари, 20130
3

Американската пејачка Џенет Џексон (46) тајно се омажила за Висам ал Мана (37), милјардер од Катар, уште минатата година.

Сестрата на покојниот Мајкл Џексон демантирала дека планира екстравагантна и гламурозна церемонија. „Веста за екстравагантна венчавка не е вистинита. Се венчавме минатата година во интимна атмосфера и мала церемонија“, изјавува парот во заедничкото соопштение.

Visam-i-Dzenet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit