Нејзиниот славен задник никогаш не изгледал полошо!

26 февруари, 20130
4

Ким Кардашијан и нејзиниот задник не престануваат да го привлекуваат вниманието на јавноста па дури ни сега кога популарната старлета е бремена. Она што на сите им направи впечаток е тоа дека таа навистина многу се поправи, иако дури сега навлегува во третиот месец од бременоста. Стомачето станува се поголемо, но најголемата промена ја забележуваме на нејзиниот задник, кој да бидеме искрени не изгледа ни малку привлечно како едно време.

Доколку продолжи да се дебелее со ваков интензитет, ние искрено се сомневаме дека после раѓањето ќе може да заработува со своето тело како до сега.

Iz-dana-u-dan-izgleda-sve-gore-Zadnjica-joj-je-nikad-veca-a-na-sve-to-se-i-celulit-nagomilao-FOTO

img

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit