Џенифер Лопез се колне: Сум немала пластична операција!

8 ноември, 20130
2

Лопез со ова тврдење настапи јавно после конфликтот со британскиот пластичен хирург Ајхам ал Ајуби кој пак изјавил дека нејзината денашна убавина е вештачка. Тој на Твитер поставил и неколку фотографии кои според него се доказ дека популарната Џеј Ло со гаранција била под нож.

“Жал ми е господине, но јас никогаш сум немала ни една пластична операција во животот“, напишала Лопез.

Procenite sami da li je ovo lice išlo pod nož: Dženifer Lopez nekad i sad

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit