Џорџ Клуни завршил во кревет со Синди Крафорд

10 јануари, 20130
george-clooney

Актерот Џорџ Клуни и супермоделот Синди Крафорд се долгогодишни пријатели, а се чини дека меѓу нив владее и силна хемија.

Всушност, по години пријателство Клуни и Крафорд завршиле во кревет заедно! Но, само во реклама.

george-clooney-cindy-crawford-in-bed-tequila-casamigos.jpg

Џорџ и Синди заедно снимиле нов рекламен спот за алкохолен пијалок Casamigos, а во него се појавуваат и нивните партнери Стејси Киблер и Ранде Гербер со кој Џорџ е близок пријател веќе дваесет години.

Во рекламата Гербер ја наоѓа неговата сопруга Синди со Клуни во кревет и вчудоневиден прашува: “Што се случува?”. Синди од срам се покрива преку главата.

“Ранде и јас обожаваме заедно да се забавуваме и да пиеме текила, а рекламата делумно се базира на реални настани”, ја скокотка имагинацијата на јавноста згодниот Клуни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber