Нов дизајн на лаптоп компјутери

10 јануари, 20130
laptop-concepts-06

Овие лаптоп компјутери не се гледаат секој ден…за сега! Новиот концептуален пристап кон дизајнот ја комбинира естетиката и практичноста…

Кога ќе го земеме во предвид развојот на технологијата во последните неколку години и кога ќе сфатиме дека екраните на допир и новната флексибилност, огромните хард дискови и батерии со огромен капацитет станаа дел од секојдневниот живот, тогаш всушност не чуди малиот број на креативни дизајнерски решенија за преносни компјутери.

Ние се судривме со мал број на концептуални и оригинални идеи, чиј футуристички дизајн, благодарение на експанзијата на новите технологии, повеќе  не изгледа недостижно, туку сосема остварливо и реално.

Ве запознаваме со некои од најубавите и најоригинални идеи во дизајн на лаптоп компјутерите на иднината.

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

NOVI DIZAJN LAPTOP RAČUNARA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit