Ексклузивни фотографии: Џорџ Клуни во врска Хрватица

8 февруари, 20130
kluni

Хрватската манекенка Моника Јакишиќ е фотографирана како страсно се бакнува со еден од најпосакуваните мажи на светот, актерот Џорџ Клуни.

– Јас и Џорџ Клуни контактираме и се дружиме. Јас него го обожувам, тој е супер човек. Сака да се шегува има големо срце и е шармантен. Тој е вечен ерген но ако еден ден реши да се жени и ми понуди прстен, јас не би му рекла не, изјавила Моника за „Дневник.хр“.

Моника и Џорџ често излегуваат и изгледа добро се забавуваат.

kluni

kluni

kluni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit