Елвис е жив: Ваков глас се раѓа само еднаш!

12 декември, 20130
7

Шеснаесет годишниот Дејвид Тиболт гостувајќи во една радио емисија ја отпеал песната “Blue Christmas“ и не остави сите без зборови…

httpv://www.youtube.com/watch?v=2VwWRpIinxs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit