Гламурозна есен и зима според Elie Saab

26 јануари, 20130
moda
Макар што со тек на време неговиот стил станува се поисчистен и елегантен, секогаш сум се чудела како успева да искомбинира таков раскош и префинетост во своите креации со таква прецизност. И тоа така за да нема ни еден излишен детал.

Безспорно Елие Саб е вистински виртуоз кога зборуваме за создавањето на вечерни фустани од највисока класа.

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Есента и зимата според ELIE SAAB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit