Глумел бездомник, а луѓето со големо срце ги наградил вака…

23 декември, 20130
17

Џером Џар посакал да ги награди луѓето со големо срце. Облечен како бездомник седнал на улица во Њујорк со испружена рака…

Многумина едноставно поминале покрај него и не го забележале, но имало и такви кои му оставиле по некоја паричка. Токму за тие луѓе Џером подготвил големо изненадување. Погледнете како сето тоа изгледало:

httpv://www.youtube.com/watch?v=eF2KvZ4yq0o#t=11

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit