Жива плишана играчка: Дефинитивно најслаткото куче на светот!

23 декември, 20130
16

Петгодишниот германски џуџест шпиц Бу има милиони фанови на интернет, а неодамна ја доби и својата книга: “Бу, најслаткото куче во светот“.

Дали петгодишниот Бу навистина е најслаткото куче на светот? Речиси два милиони негови фанови сметаат дека е.

За сите љубители на животни, ви го претставуваме преубавиот Бу. Уживајте!

httpv://www.youtube.com/watch?v=-ePGMfDkTHo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit