Го силувал својот син и видеото го објавил на интернет!

1 март, 20130
1

Германската криминалистичка служба во средата само неколку часа после објавувањето на веста за педофилот, го уапсила 33 годишниот маж од Саксонија кој се терети за тешко злоставување врз сопствениот син, кој видеото го објавил на интернет.

Истражните органи во една телевизиска емисја понудиле надрада од 5000 евра за информација поврзана со случајот.

Според германските медиуми уапсениот го злоставувал своето дете во спалната соба и купатилото во текот на 2011 година, а снимките од грозоморниот чин ги поставил во текот на оваа и минатата година, а обвинението наводно го признал пред полицијата.

Во вакви случаи психијатрите велат дека станува збор за луѓе кои во реалниот живот се чувствуваат безвредни и затоа создаваат паралелен универзум каде себе си се доживуваат како потетнтни и важни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit