Хеликоптер удри во кран во центарот на Лондон

16 јануари, 20130
Драматични снимки утрово доаѓаат од Лондон. Се уште нема официјални информации, само се знае дека хеликоптерот удрил во кран на врвот од зграда во јужен Лондон. Тоа е единственото нешто што го потврдила лондонската полиција.
Се претпоставува дека до несреќата дошло поради густата магла бидејќи зградата во која удрил хеликоптерот била едвај видлива.
httpv://www.youtube.com/watch?v=WRBogaUCSUM&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit