Бремената Ким почна да ги трупа килограмите

16 јануари, 20130
kim

Ким Кардашијан никогаш не се срами да ги истакнува своите бујни облини, но сега е чини дека уште повеќе залага на тоа.

Реалити ѕвездата се појави светла комбинација, бело здолниште и светло розова блуза.

Здолништето со висока половина и го акцентира задникот и покажува дека таа почнува забрзано да ги трупа колограмите.

32-годишната реалити ѕвезда покажа и чудно палто со потпунки, кое не враќа назад во 80-тите години.Палтото уште повеќе и ја нагласува крупната фигура, и изгледа како да и е позајмено.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber