Oва се првите кадри од филмот за кој добила “мрсен” хонорар – од 100 долари!

16 јануари, 20130
lindsay-lohan

Линдзи прифатила улога во нискобуџетен филм, бидејќи се надева дека ќе се пробие назад во Холивуд.

Актерката Линдзи Лохан снимила нискобуџетен филм за кој е платена 100 долари на ден. Иако овој хонорар не може да бги покрие дневните потреби на актерката, Линдзи амбициозно се согласила за улогата во ноар филмот ‘The Canyons’ на режисерот Брет Истон Елис и продуцентот Пол Шрадер.

Всушност, актерката улогата ја прифатила надевајќи се дека тоа ќе биде нејзин голем камбек на филмската сцена по богатата ‘кариера’ по судовите во Калифорнија и во сите светски медиуми. Филмот се карактеризира со зборовите:”Младост, гламур, секс и Лос Анџелес 2012”.

Првото трејлер од филмот ова недела се појави на интернет, па сами може да процените дали тинејџерската ѕвезда ќе се пробие во категоријата млади и  посакувани актери или за тоа е веќе предоцна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit