Хју Хефнер ја ожени 60 години помладата Кристал Харис

1 јануари, 20130
хјухефнер

Хју Хефнер во 2013 година влезе како оженет човек.

86 годишниот сопственик на магазинот Плејбој минатата ноќ се ожени со 26-годишната Кристал Харис и тоа каде на друго место ако не во плејбој вилата пред насобраните пријатели и членови на семејството.

The scene: The bride shared no photos of the wedding itself, preferring instead to keep it private

Невестата на Твитер објавила некои интимни моменти од венчавката.

kristal

“Денес е ден кога станувам госпоѓа Хефнер. Се чувствувам многу среќно и благословено”, напишала на Твитер.

Овој брак за Хефнер е четврти по ред, а од претходните има четири деца – по две од секоја жена.

Хју Хефнер на својата 60 години помлада сопруга не само што и простил за тоа што првиот пат го оставила пет дена пред венчавката, туку се осудил по втор пат да се венча со неа. И овој пат му успеало!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber