Сексапилот во прв план: Проѕирно, чипкано и тесно!

1 јануари, 20130
kim

И досега сте очи беа насочени кон неа, но сега откако објави дека е бремена, заинтересираноста за познатата Ким уште повеќе порасна.

Сите кои можеле да се вклопат се појавиле на прославата во Лас Вегас, каде домакинка на забавата била Ким Кардашијан. Идната мама пистигнала во клубот со Кание Вест, а се појавила во издание со кое, согласно со очекувањата, малку луѓе оставила рамнодушни.

За прославата на ‘најлудата ноќ во годината’ 32-годишната Ким избрала тесен црн фустан кој ја следи линијата на нејзиното бујно тело. Проѕирното и чипкано издание на бујната реалити ѕвезда го воодушеви и нејзиниот сакан, Кание кој не можел да го сокрие погледот од својата Ким.

Toasting the New Year: Kim Kardashian kisses boyfriend Kanye West as the clock chimes midnight, the same day that she announced her pregnancy to the world

Ringing in the New Year: Kanye whispers in Kim's ear as the they countdown to 2013

On top of the world: The couple seem overjoyed as it reaches midnight, knowing that they'll be having an exciting 2013 with the arrival of their little oneHand on her stomach: Kanye puts his hands on his girlfriend's stomach, protective of her pregnancy bump

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber