Хорор фотки: Бијонсе покажа што има меѓу нозе!

3 декември, 20130
4

После катастрофалните фотографии од “Супербол“ на кои имаше ни малку женствени гримаси, Бијонсе на своите настапи забрани фотографирање, но неодамна даде зелено светло за фото репортерите во концертната сала, меѓутоа факт е дека тоа не и било паметно.

Дивата повторно е фотографирана во хорор издание, за време на концертот во Канада, каде освен намрштеното лице и пеплосаната коса, на публиката покажала што има меѓу нозе.

Foto: Profimedia

Foto: Profimedia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit