Хорор: Вака реално звучи Мајли Сајрус кога пее! (видео)

18 ноември, 20130
29

Во британскиот Х Фактор вчера се случија две чуда, Мајли Сајрус се појави облечена до грло, а потоа одлучи да ги покаже своите вокални способности, а судејќи според коментарите, би било подобро за неа да не запеела во живо, бидејќи нејзината изведба на нумерата “Wrecking Ball“ била катастрофална!

Погледнете го настапот на Мајли Сајрус во Х Фактор:

httpv://www.youtube.com/watch?v=xT_U2f48y_s

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit