Погледнете како изгледа Северина скроз гола!

18 ноември, 20130
30

Хрватската ѕвезда Северина се фотографирала скроз гола за новото издание на списанието “Elle“.  Пејачката на свои четириесет години изгледа фантастично и ако и го одземеме домашното порно видео, ова е до сега најдоброто издание на Северина.

Пејачката на фотографијата позира без облека, но со круна на главата, која ја носи веќе со месеци. Северина изгледа најдобро до сега, не се забележува воопшто дека има 41 година и дека има родено дете.

Сепак, коментарите под фотографијата се негативни и велат дека пејачката изгледа како да е анорексична.

А вие што мислите, дали Северина е преслаба или изгледа подобро од било кога?

Foto: Elle Croatia

Foto: Facebook/ Severina Vučković

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit