Хурем го менува својот имиџ – сега е црнка!

13 февруари, 20130
hurem

Мерјем Узерли, султанката Хурем од мегапопуларната серија „Султан Величествениот“, го промени комплетно својот имиџ. Хурем стана бринета!


Актерката, на која многумина и прогнозираат холивудска кариера, на Фејсбук го покажа својот нов имиџ кој го промени за потребите на снимањето, и само накратко ја промени бојата која е нејзин заштитен знак.


Турската актерка порано позираше за турското издание на списанието „Вог“ и по пример на легендарната Елизабет Тејлор, ставила црна перика со шишки, а популарната Хурем добила  комплименти дека е сексапилна како црнка, но рекла дека не мисли да ја менува својата боја на коса.
– Таа е како камелеон и треба да си играме со нејзината мистична убавина, рекла тогаш султанката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit