Изберете го вашиот празничен стајлинг

29 ноември, 20130
22

Со поглед насочен кон празниците кои не очекуваат ви претставуваме едно инспиративно и слатко видео на бјути блогерката Ингрид.

Во клипот таа создава еден убав празничен стајлинг – почнувајќи од шминката па се до последниот детаљ околу целокупниот изглед.

Сметате дека е рано за празнични подготовки? Само гледајте колку брзо ќе поминат деновите до Нова Година! Ние ве советуваме уште од сега да почнете да размислувате за вашиот целосен празничен стајлинг – чевли, чанта, фустан, накит, шмика, фризура…Не е малку, нели?

httpv://www.youtube.com/watch?v=hnRULh2-N7U

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit