Жизел Бундхен: И најубавата не е убава без шминка!

29 ноември, 20130
23

Супермоделот Жизел Бундхен беше уловена од страна на папараците беш шминка. 33 годишната ѕвезда била видена во вакво издание низ улиците на Њујорк.

Во своето интервју Жизел објаснува дека во секојдневието практикува да не користи шминка со цел да ја остави кожата слободно да дише и да се одмори од тешкиот мејкап кој го носи за време на ревии и фотосесии.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit