Ја допрел дух додека се бањала, а таа успеала да го фотографира!

18 декември, 20130
8

Пичес Гелдоф, славна британска манекенка и новинарка, објавила пред некој ден фотографија каде јасно може да се види раката на духот кој ја допрел додека се бањала заедно со синот.

Сликата била направена додека се бањала во када со синот Астал, и тврди дека во тој момент со една рака го држела телефонот, а со другата го држела детето околу половината.

“Куќата во која живеам припаѓала на еден богаташ, чија сопруга овде родила мртвороденче, а потоа сосема полудела од тага, па наводно извршила самоубиство во истата када“, раскажува менекенката.

“Нејзиното присуство не го почувствував како закана, не чувствувам зли намери или лутина. Напротив, би рекла дека односот на духот е пријателски и мајчински. Сигурно сака да го почувствува мојот син, бидејќи таа многу сакала деца“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit