Видео: Реакцијата на Арап кој за првпат во животот гледа снег!

18 декември, 20130
9

Еден Саудиец бил толку возбуден поради тоа што за првпат во животот гледа снег па буквално скокал од радост врз белата снежна покривка.

Видео клипот носи смешен наслов: Поради ова немаме снег во Саудиска Арабија“, а веќе има околу 4 милиони прегледи.

httpv://www.youtube.com/watch?v=8kNVqUKK4UM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit