Ја изневерил, а таа му го „сварила“ пенисот со врела вода!

20 февруари, 20130
100

До ова се стигнало откако Јоливела Лопез примила телефонски повик од љубовницата на нејзиниот сопруг, која и рекла дека нејзиниот маж повеќе ја сака неа и дека туку што воделе љубов. Жената се осветила искористувајќи ја ситуацијата додека сопругот спиел…

Неверството е опасна работа! Настанот се случува во Колумбија кога изневерената сопруга решева да ги превземе работите во свои раце и да се освети на најлошиот можен начин  – го попарила со врела вода во пределот на гениталиите.

Според локлните медиуми, револтираната Јоливела успеала да се воздржи и да се однесува ладнокрвно кога во вторникот вечерта нејзиниот маж се вратил од кај швалерката и не знаејќи што го очекува си легнал во брачниот кревет до сопругата.

Јоливела станала, отишла во куњата и стрпливо чекала водата да зоврие. Се вратила во спалната соба и го попарила меѓу нозе. Човекот е префрлен во болница, но судејќи по се, неговиот пенис не можел да се спаси, бидејќи наводно бил сосема уништен.

Се вели дека осветата најдобро се сервира ладна. Но во случајов била истовремено и врела.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit