Ја турнал неговата сестра од деветтиот кат, бидејќи се сомневал дека го изневерува сопругот!

5 февруари, 20130
policija

Едно момче од Азербејџан, по жестока расправија ја турнал својата сестра од прозор од деветтиот кат од зградата во Санкт Петербург, која за среќа ја преживеала несреќата, соопшти полицијата.
23–годишната девојка била хоспитализирана откако за чудо преживеала. Жената паднала на куп снег.

26-годишниот млад човек објаснил дека ја турнал неговата сестра, бидејќи бил лут што го изневерила нејзиниот сопруг.

Сопругот на оваа девојка не бил во станот за време на семејната расправија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit