Ја воодушевила публиката и жирито: Песната ја посветила на нејзината покојна мајка!

24 ноември, 20130
6

Младата Ешли Вилиамс настапила на американскиот Х Фактор, каде се претставила со песната: ‘I will always love you’ , а ја посветила на својата покојна мајка.

Песната ја испеала низ солзи, ги воодушевила сите, а голем дел од публиката заплакале заедно со неа, додека ја слушале нејзината изведба.

На крај сите членови од жирито станале и со гласен аплауз ја испратиле младата Ешли. Погледнете ја и слушнете ја оваа неверојатна изведба:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit