Како да го подигнете задникот? Ултра ефикасни вежби…

12 ноември, 20130
1

Се надевам знаете дека изгледот на вашето тело е во ваши раце. И двете основни правила се повеќе од јасни: здрава и правилна исхрана и редовна физичка активност – тоа е се!

Денес ќе се задржиме малку повеќе на оние вежби кои се одговорни за изгледот на вашиот задник и кои ако ги вклучите во вашето секојдневие ќе направат вистинско чудо за вас.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mM8t7pgTOX0&feature=youtube_gdata_player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit