Kако Мерлинка: Се соблекла и позирала во базен!

17 февруари, 20130
brian_atwood_01-800x534

Убавицта за снимањето на себе ставила само заводлива насмевка!

Ева Херцигова, која многумина ја сметаат за вистински секс симбол, снимила еден многу интересен едиторијал, а на себе не носела ништо освен високи секси потпетици.

Ева позирала пред Брајан Атвуд, и тоа за комерцијална реклама за Wonderbra. Ева така, во стилот на Мерлин Монро, гола снимила едиторијал во базен!

Всушност, филмот е инспириран од ‘Something’s Got To Give’, кој Мерлин го снимала во 1962 година, но не го завршила.

brian_atwood_01-800x534

brian_atwood_02

FotoMarilyn1-e1314086480781

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber