Како во соништата: Гостите ги послужуваат келнерки во бикини!

14 ноември, 20130
9

Во интернет кафетериите во Кина се почесто можат да се видат прилично разголени келнерки. За ова работно место особено се заинтересирани студентките чија работа е да седат и да разговараат со гостите во кафетеријата.

Сопственикот на кафетеријата “Плејбој Бани“ смета дека тоа не е лоша идеја, но има и критичари кои ова го сметаат за вулгарно.

“Нема ништо лошо во тоа. Кога ќе влезете во некоја интернет кафетерија таму ќе најдете повеќе мажи. Мислам дека оваа идеја ќе направи баланс, а исто така ќе ги спречи мажите да забегаат во виртуелниот свет. Сакам да ги потсетам дека постои и реален свет. Ги охрабрувам да почнат да комуницираат со девојки, а не цело време да го поминуваат пред компјутер“ – изјавил Зху.

“Не гледам овде никаков проблем. Не работиме скроз голи, ни пак правиме нешто недолично. Само разговараме. Ова е интересна работа, подобра од останатите што ги работат студентите. Запознавам фини дечковци и сум платена за тоа“ – изјавила една од девојките.

Foto: board.postjung.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit