Оргазам во ресторан, баш како на филм! (видео)

14 ноември, 20130
8

Improve Everywhere“ е забавна организација од Њујорк која предизвикува сцени на хаос и радост на јавни места, како што се вели во описот на нивниот сајт. Во најновата серија шеги “Филмови од вистинскиот живот“, тие оживуваат делови од филмски сцени на јавни места.

Нивниот последен скеч е оживување на прочуената романтична комедија “Кога Хари ја сретна Сали“, каде Мег Рајан доживува оргазам во ресторан.

Актерите Зак Линдер и Ешли Вард облекле костими како оние што ги носеле Мег Рајан и Бил Кристал. Погледнете го видеото:

httpv://www.youtube.com/watch?v=shC016PnxPs

httpv://www.youtube.com/watch?v=J5gCeWEGiQI

httpv://www.youtube.com/watch?v=_7fHkq88J0E

httpv://www.youtube.com/watch?v=eNAyMLaZl4k

httpv://www.youtube.com/watch?v=Gx0pMPRtbaw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit