Каков маникир бара гламурозната вечер?

17 јануари, 20130
nokti

Еден од главните сојузници на стајлингот со облеката и високите потпетици е дефинитивно чантата која или додава сосема поинаква и заиграна нота или ненаметливо се вклопува во избраната модна тема. А со тоа, особено доаѓаат до израз рацете и ноктите. Ние ги издвоивме највпечатливите модни детали и лакови за нокти од “Златен глобус” за самите да се уверите дека гламурот на познатите дами (не) се протега од глава до пети.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit